Neden Biz?

Yurdumuz hiç bir şekilde vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaata bağlı değildir. 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalarda verdiğimiz hizmet ile kaliteyi uygun fiyatla sizlere sunmaya çalışıyoruz. Odalarımızda kızlarımızın her türlü ihtiyacına cevap verecek eşyalar (çalışma masaları, gardroplar vs.) bulunmaktadır. Ayrıca yurdumuz 24 saat boyunca sıcak su hizmeti de sunmaktadır.

Yurdumuz 12 ay hizmet vermekte ve çalışan, master veya staj yapan öğrencilere de yurdumuzda konaklama imkanı sunulmaktadır.

Atatürk ilke ve devrimlerinden hiçbir zaman ödün vermeyen, çağdaş yönetim anlayışıyla yola çıkan, Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde hizmet veren yurdumuzun birinci ilkesi; öğrencilerimize güvenli, konforlu ve aile sıcaklığında konaklama imkanı sunmaktadır.

Yurtlarımız misafirlerimizin ihtiyacı olan tüm detaylar düşünülerek dizayn edilmiş olup,üniversitelere olan yakınlığı ve her bütçeye uygun oda tipleri ile sizlere kolaylık ve imkan sunmaktadır.

Sıcak su,elektrik,ısınma,kablolu-kablosuz internet ve temizlik hizmetleri gibi yüksek maliyetleri misafirlerimize yansıtmadan deprem ve bina güvenliğinin ön planda tutularak misafirlerimizin güvenli ve konforlu bir akademik yaşam sürdürülmesi düşünülmüştür.

Kampüsaray,modern, ileri teknoloji ve güvenli altyapısı ile Ankara’da oluşturduğu sosyal yaşam alanlarını da misafirlerimizin hizmetine sunmaktadır. Sağlık ve Spor kompleksi, cafe ve restorantı misafirlerimizin günün stres ve yorgunluğundan uzaklaşmasına, hoş, güzel ve eğlenceli vakit geçirmesine imkan sağlamaktadır.

Bizi Arayın